|
|
| Home > Groepsuitjes > Schaatsen en borrelen - IJskoud het leukste groepsuitje in Arnhem |
| Uw kerst- of nieuwjaarsborrel in winterse sferen! |
Na een jaar hard werken is iedereen in uw organisatie toe aan een welverdiende eindejaarsborrel. Om de stemming er goed in te krijgen moet natuurlijk eerst het ijs even gebroken worden. En waar kan dat beter dan op een schaatsbaan?!
Tijdens dit arrangement kunt u heerlijk uitwaaien op de 400 vierkante meter grote ijsbaan op de Korenmarkt in Arnhem. Uiteraard ontbreken Gluhwein en warme Chocolademelk met slagroom hier niet!!
Aansluitend kunt u bij café Wampie gezellig naborrel onder het genot van een hapje en een drankje. |
| Borrelen en Feesten midden op de Korenmarkt in Arnhem! |
Midden in het hart van het bruisende Arnhemse uitgaansleven ademt Wampie een warme, huiselijke sfeer uit, onder andere door de knapperende open haard, het warme, rode hout van de bar en de authentieke bibliotheekkasten. Ook de rest van de inrichting is prachtig gedaan, met oog voor detail: grote en kleine tafels en barokke stoelen in een stijl die je ’tussen kunst en trendy kitsch’ zou kunnen noemen.
Hier kunt u in een informele sfeer heel relaxed borrelen. Het Wampie café staat bekend om de vriendelijke bediening en de vakkennis en service van het barpersoneel. |
| Bij dit arrangement is inbegrepen |
| - | Ontvangst op de IJsbaan met Gluhwein of warme chocolademelk! | | - | Toegang schaatsbaan & schaatshuur | | - | 2 consumpties p.p. (koffie, thee, bier, fris en wijn) bij cafe Wampie | Prijs: € 19,50 p.p.
Variaties binnen dit arrangement zijn tegen een meerprijs te boeken.
Dit arrangement is te boeken vanaf 5 personen.
De prijzen voor dit arrangement zijn geldig van 4 december 2011 tot en met 3 januari 2012. |
|
|
|
|
Bedrijfsevents.nl Alles voor uw bedrijfsevents
Boerenuitjes Boerenfeesten
SmallEvents.nl Leuke tips voor kleine groepsuitjes
Buitensporter.nl De leukste actieve groepsuitjes in Nederland
Enjoy.nl Alles voor je vrienden, familie- of bedrijfsfeest.
Sportlandgoed Voor de leukste uitjes in Drenthe!
|