Vaar over de mooiste rivieren en meren van Nederland en geniet ondertussen van een uitgebreid diner, gezellige borrel, lunch of high tea. Of bekijk een voorstelling! Cabaret, theater, of een dinnershow. Het kan allemaal aan boord. Boek een origineel arrangement op het water.

Home | BBQ | Belgische gastronomie | Bourgondisch eten | buffet | Candlelight | Culinair Feest | Culinaire hotelarrangementen | Dinnershow | Gourmetten | Happen en Stappen | Hightea | Kaasfondue | Kookclinics | La table du chef | Op het Water | Sushi | Tapas | TOP100 restaurant | Whiskyproeven | Wijnproeven | Wokken

Natuurlijk Giethoorn arrangement is een dagje genieten met een bezoek aan een vlinderparadijs, lekker eten, een rondvaart door het prachtige Venetie van het Noorden! Gezellig met familie, vrienden of collega's een dagje uit!

 

Natuurlijk Giethoorn en omgeving - Restaurant de Rietstulp

 Kijk ook eens op :








Dagje Natuurlijk Giethoorn
Natuurlijk Giethoorn arrangement is een dagje genieten met een bezoek aan een vlinderparadijs, lekker eten, een rondvaart door het prachtige Venetie van het Noorden! Gezellig met familie, vrienden of collega's een dagje uit!
Het programma
10.00 uur
Aankomst bij theehuis "'t Hunebed" waar u ontvangen wordt met 2 kopjes koffie of thee en appelgebak met slagroom

10.45 uur
Wandeling naar Vlinderparadijs Papiliorama en ontdek op eigen gelegenheid de vele vlindersoorten, die wekelijks vanuit de tropen worden aangevoerd, in een van Europa’s grootste overdekte vlindertuinen.

12.30 uur
Een heerlijke uitygebreide lunch in theehuis "'t Hunebed".


14.00 uur
Vertrek op eigen gelegenheid naar restaurant “De Rietstulpâ€Â in Giethoorn.

14.30 uur
Een rondvaart van 2 uur (indien nodig in verwarmde boot) door ’t nostalgische Giethoorn en natuurgebied “De Wiedenâ€Â.

16.30 uur
Net voor dat de rondvaartboot weer terug de gracht op vaart, stapt u in het dorp uit om op eigen gelegenheid de diverse musea te bezichtigen en een mooie wandeling langs de grachten.

Optioneel:
17.00 uur
Een heerlijk 3-gangenmenu:

    -Mosterdsoep
    -Schnitzel met paprikasaus of Wijtingfilet met remoulade saus
    -vanille ijs met vruchten en slagroom.

of

    -Stamppottenbuffet met 3 soorten stamppot en 3 soorten vlees en diverse zuren en sauzen.


18.30 uur
Afsluiting.
Dit arrangement is inclusief

    -2 kopjes koffie of thee en appelgebak met slagroom
    -Entree Vlindertuin
    -Uitgebreide lunch
    -Rondvaart van2 uur in verwarmde boot

Prijs: (vanaf 12 jaar) € 32,50 p.p. (3 tot en met 11 jaar) € 27,50
Optioneel bij te boeken

    -Drie gangen menu of stamppottenbuffet

Totaalprijs: (vanaf 12 jaar) € 52,50 p.p. (3 tot en met 11 jaar) € 38,00

Dit arrangement is te boeken vanaf 20 personen

Dit arrangement is te boeken op alle dagen van de week behalve dinsdag

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
boek online boek telefonisch
0900-3844514 (25 ct/m)
bel me nu informatie aanvragen

 

Bedrijfsevents.nl
Alles voor uw bedrijfsevents

Boerenuitjes
Boerenfeesten

SmallEvents.nl
Leuke tips voor kleine groepsuitjes

Buitensporter.nl
De leukste actieve groepsuitjes in Nederland

Enjoy.nl
Alles voor je vrienden, familie- of bedrijfsfeest.

Sportlandgoed
Voor de leukste uitjes in Drenthe!