Minicruise

Home | Biesbosch | De IJssel - Hanzesteden | De Rijn | Den Bosch | Enkhuizen | Friese Meren | Giethoorn | Giethoorn | Grachtentour | Haarlem | Loosdrechtse Plassen | Minicruise | Over de Amstel | Over de Maas | Rotterdamse Haven | Rotterdamse Haven | Utrecht | Varen naar Newcastle | Vecht | Zuidlaardermeer

3-Daagse cruise naar Newcastle van DFDS Seaways. Wilt u een korte vakantie beleven? Boek dan deze superaanbieding en stap aan boord van één van de luxe cruiseschepen van DFDS Seaways. Genieten aan boord om vervolgens lekker te shoppen in het centrum van Newcastle.

 

Superaanbieding - 3-Daagse cruise naar Newcastle - DFDS Seaways

 Kijk ook eens op :








Mega aanbieding voor januari 2011 - Grijp die kans
Januari is dé tijd van het jaar om een bezoekje te brengen aan winkelstad Newcastle! Na de feestdagen worden de kerstversieringen ingewisseld voor rekken vol met koopjes. Kortingen tijdens deze uitverkoop kunnen oplopen tot wel 70%! Daarnaast profiteert u dubbel, want de koers van het Britse pond staat nog steeds erg laag.
Shoppen in februari maar ook daarna!
Nu de uitverkoop voorbij is, liggen de winkels vol met de nieuwste collecties voorjaars- en zomermode. Newcastle barst van de typisch Engelse winkels waar u voordelig de leukste outfits kunt kopen. Zit het weer nog niet zo mee? Bezoek het MetroCentre, Europa’s grootste winkelcentrum, of het overdekte winkelcentrum op Eldon Square. Daarnaast is een MiniCruise een ideaal cadeau om uw Valentijn mee te verrassen.
Newcastle
Newcastle heeft zich de laatste jaren ontwikkeld tot dé stad van Noord-Engeland. Met een enorm winkelaanbod, veel (gratis) musea en een prachtig historisch centrum is een bezoekje aan Newcastle zeker de moeite waard. Daarnaast liggen veel bezienswaardigheden in Newcastle dicht bij elkaar, waardoor alles prima te belopen is.
Programma
Dag 1
17.30 uur
Vertrek uit IJmuiden

Dag 2
9.00 uur:
Aankomst in Newcastle.
Bustransfer naar het centrum.
Dag ter vrije besteding

15.45 uur
Bustransfer naar de terminal

17.00 uur
Vertrek uit Newcastle

Dag 3:
09.30 uur
Aankomst in IJmuiden
Deze minicruise is inclusief

    -2 nachten aan boord in een 2-persoons binnenhut met bedden boven elkaar, douche en toilet
    -Bustransfer terminal - Centraal Station Newcastle en v.v.
    -Reisinformatie en boekje over Newcastle

Prijs: vanaf €49 p.p. afhankelijk van periode en aantal personen waarmee u boekt!
Extra bij te boeken

    -Bustransfer Amsterdam CS – terminal IJmuiden v.v. € 16,- p.p.
    -Halfpension aan boord, 2x diner- en 2x ontbijtbuffet, € 84,90 p.p.
    -Parkeerplaats op afgesloten terrein naast de terminal in IJmuiden € 14,- per auto
    -Luxueuzere hut aan boord vanaf € 6,- p.p. per enkele reis
Voorwaarden

    -ANVR voorwaarden van toepassing
    -Informatie en tarieven onder voorbehoud van omissies en drukfouten
    -Het is niet mogelijk deze reis te verlengen
    -Reserveringskosten 15,- per boeking

Deze aanbieding is geldig tot en met 29 december 2012.
boek online boek telefonisch
0900-3844514 (25 ct/m)
bel me nu informatie aanvragen

 

Bedrijfsevents.nl
Alles voor uw bedrijfsevents

Boerenuitjes
Boerenfeesten

SmallEvents.nl
Leuke tips voor kleine groepsuitjes

Buitensporter.nl
De leukste actieve groepsuitjes in Nederland

Enjoy.nl
Alles voor je vrienden, familie- of bedrijfsfeest.

Sportlandgoed
Voor de leukste uitjes in Drenthe!