Percussie

Home | Actief | Anti-Stress | Beeldhouwen | buikdans | Circus & Theater | Cocktail | Creatief | Flairen | Goochelen | Make-up | Paaldansen | Percussie | Pokerworkshop | Schilderen | Segway | Sieraden maken | Spijs en wijnen | Sportief | Tarot | Voetbal Workshop | Zang en Dans

Bent u op zoek naar een ontspannen activiteit tijdens een druk en/of vermoeiend programma of gewoon een gezellige dag met vrienden, familie of collega’s, dan is een workshop Djembé spelen dé perfecte activiteit. Djembé spelen is laagdrempelig, stimuleert de samenwerking, biedt een hoge mate van ontspanning en geeft nieuwe energie.

 

Djembé workshop bij Hotel Hoogeveen - Hotel Hoogeveen

 Kijk ook eens op :








Muzikaal groepsuitje
Bent u op zoek naar een ontspannen activiteit tijdens een druk en/of vermoeiend programma of gewoon een gezellige dag met vrienden, familie of collega’s, dan is een workshop Djembé spelen dé perfecte activiteit. Djembé spelen is laagdrempelig, stimuleert de samenwerking, biedt een hoge mate van ontspanning en geeft nieuwe energie.
Djembé workshop
De Djembé is een Afrikaanse trommel, bestaande uit twee kelken. De trommel wordt meestal bespannen met een geitenvel. Oorspronkelijk komt deze trommel uit Mali en Guinea. Tijdens de workshop wordt naar de Afrikaanse oorsprong van de Djembé verwezen en de link gelegd tussen het gespeelde ritme en het gebruik hiervan in Afrika. De begeleider van de workshop, Harry van Blerck, reist regelmatig af naar Afrika om daar de ervaring met de djembé op te doen, zodat hij dit in de workshop kan gebruiken. Aan het eind van de workshop speelt u een compleet arrangement, bestaande uit het basisritme aangevuld met intro, break en slot.
Hotel Hoogeveen
Hotel Hoogeveen is rustig gelegen aan een vijver- en bospartij, naast de A28 en vlakbij het modieuze stadscentrum van de stad Hoogeveen. Deze culturele hoofdstad is centraal gelegen ten opzichte van natuurgebieden zoals het Nationaal Park Dwingelderveld en vele bezienswaardigheden. Zo liggen het Dierenpark Emmen, het kunstenaarsdorp Echten, Giethoorn en de vestingstad Coevorden op steenworp afstand.
Dit arrangement is inclusief

    -Ontvangst met koffie/thee en een gebakje
    -Workshop Djembé spelen (60 of 90 minuten)
    -Uitgebreid koud/warm buffet


Prijs per persoon inclusief koud/warm buffet:

    -10 t/m 15 personen: € 54,00
    -16 t/m 25 personen: € 52,50
    -vanaf 25 personen: € 45,00


Prijs per persoon inclusief lunchbuffet:

    -10 t/m 15 personen: € 44,50
    -16 t/m19 personen: € 43,00
    -vanaf 20 personen:€ 35,50


Bij een boeking voor minder dan 20 volwassenen wordt een 3-gangen diner i.p.v. een buffet geserveerd.

Prijs is op basis van een workshop van 60 minuten.

Kinderprijzen

    -Kinderen 0 t/m 1 jaar: gratis
    -Kinderen 2 t/m 5 jaar: €7,50 per kind
    -Kinderen 6 t/m 11 jaar: 50% korting op de arrangementsprijs


De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
boek online boek telefonisch
0900-3844514 (25 ct/m)
bel me nu informatie aanvragen

 

Bedrijfsevents.nl
Alles voor uw bedrijfsevents

Boerenuitjes
Boerenfeesten

SmallEvents.nl
Leuke tips voor kleine groepsuitjes

Buitensporter.nl
De leukste actieve groepsuitjes in Nederland

Enjoy.nl
Alles voor je vrienden, familie- of bedrijfsfeest.

Sportlandgoed
Voor de leukste uitjes in Drenthe!