De botter werd oorspronkelijk gebruikt voor de visserij op de Zuiderzee en leent zich uitstekend voor een zeiltocht. WIlt u ook varen op een boot met een rijke historie? Kijk dan snel verder.

Home | Rondvaart | Sloep huren | Zeilen en schilderen | Zeilen in Friesland | Zeilen in heel Nederland | Zeilen in Zeeland | Zeilen met een Klipper | Zeilen met Valken | Zeilen op de Fluessen | Zeilen op de Wadden | Zeilen op een Botter | Zeilen op een Lemsteraak | Zeilen op een Skūtsje | Zeilen op een Tjalk | Zeilen op het IJsselmeer | Zeilen op het Sneekermeer | Zeilen op het Veluwemeer | Zeilevenementen

Aan boord van een Botter genieten van de invallende schemering, en met wat geluk een prachtige zonsondergang? Dat kan met dit All-In avondje zeilen op de voormalige Zuiderzee vanuit Huizen. Met vrienden, familie of collega's een compleet verzorgd avondje genieten op het water.

 

All-In Zeilavond met botters vanuit Huizen - Spakenburgse Botterverhuur

 Kijk ook eens op :








All-in avondje zeilen vanuit Huizen
Aan boord van een Botter genieten van de invallende schemering, en met wat geluk een prachtige zonsondergang? Dat kan met dit All-In avondje zeilen op de voormalige Zuiderzee vanuit Huizen.

Met vrienden, familie of collega's een compleet verzorgd avondje genieten op het water.
Een avond om te beleven en actief deel te nemen
Vanavond gaat u niet alleen met familie, vrienden of collega's zeilen maar u krijgt een belevenis van het historische verhaal over de visserijtechnieken van Huizen. En natuurlijk de 400 Kruiers die met kruiwagens en later met transportfietsen mijlen ver gingen om de haring uit te venten.

Tijdens het varen (zeilen) kunt u uiteraard met al uw vragen terecht bij de schippers.Onder de deskundige leiding van de schipper en zijn maat wordt u het zeilen op een botter bijgebracht. Tijdens het zeilen wordt alles gezamenlijk aangepakt; grootzeil aan, fok vieren, zwaard erin, zwaard eruit. Maar niet iedereen hoeft perse een taak te hebben. De rest van de bemanning rust uit en geniet van de omgeving.
Hoe ziet deze All-in avond zeilen er uit?
18.00 uur: Ontvangst in ‘Scheepshelling Huizen met soep en stokbrood
18.30 uur: Palaver met een korte historische inleiding, het indelen van de schepen en de te varen koers.
18.45 uur: Afvaart. De Zeilen worden gehesen en de tocht over de voormalige Zuiderzee kan beginnen.
19.00 uur: Schippersborrel met verse haring
20.45 uur: Aankomst in de haven van Huizen
21.00 uur: Aanvang barbecue met consumpties
23.00 uur: Einde arrangement
Bij dit All-in Avondje zeilen vanuit Huizen is inbegrepen:

    -Ontvangst met soep en stokbrood
    -Palaver
    -Huur schip met bemanning
    -Catering: barbecue, onbeperkt consumpties servicekosten en Schippersborrel.

Prijs: € 68,50 p.p. exclusief btw per persoon all-in
Minimum aantal personen: 12

De prijs van dit All-in Avondje zeilen vanuit Huizen is geldig tot en met 31 december 2012.
boek online boek telefonisch
0900-3844514 (25 ct/m)
bel me nu informatie aanvragen

 

Bedrijfsevents.nl
Alles voor uw bedrijfsevents

Boerenuitjes
Boerenfeesten

SmallEvents.nl
Leuke tips voor kleine groepsuitjes

Buitensporter.nl
De leukste actieve groepsuitjes in Nederland

Enjoy.nl
Alles voor je vrienden, familie- of bedrijfsfeest.

Sportlandgoed
Voor de leukste uitjes in Drenthe!