De botter werd oorspronkelijk gebruikt voor de visserij op de Zuiderzee en leent zich uitstekend voor een zeiltocht. WIlt u ook varen op een boot met een rijke historie? Kijk dan snel verder.

Home | Rondvaart | Sloep huren | Zeilen en schilderen | Zeilen in Friesland | Zeilen in heel Nederland | Zeilen in Zeeland | Zeilen met een Klipper | Zeilen met Valken | Zeilen op de Fluessen | Zeilen op de Wadden | Zeilen op een Botter | Zeilen op een Lemsteraak | Zeilen op een Skūtsje | Zeilen op een Tjalk | Zeilen op het IJsselmeer | Zeilen op het Sneekermeer | Zeilen op het Veluwemeer | Zeilevenementen

De Botter Wedstrijden meebeleven bij Spakenburgse botterverhuur. Voor het seizoen 2011 hebben wij elke dinsdagavond enkele plaatsen vrij gehouden voor opstappers die samen met het team de echte botterwedstrijd meebeleven. Deze wedstrijden is elke dinsdagavond weer het grootste platbodem-spektakel van Nederland.

 

De Botter Wedstrijden meebeleven - Spakenburgse Botterverhuur

 Kijk ook eens op :








Zeilen op een botter
Zeilen op een botter van Spakenburgse Botterverhuur is een belevenis voor iedereen. Een bijzondere ervaring voor jong en oud. Daarom zijn dagtochten met een botter bij uitstek geschikt als originele groepsactiviteit. Het is zeer de moeite waard als een actieve personeels- of familiedag.
Meevaren met de enige echte Botter competitie
Voor het seizoen 2012 hebben wij elke dinsdagavond enkele plaatsen vrij gehouden voor opstappers die samen met het team de echte botterwedstrijd meebeleven.

De DARP competitie of Dinsdag Avond Rond en Platbodem Competitie wordt al meer dan 20 jaar op het Eemmeer bij Spakenburg (gemeente Bunschoten, Utrecht) gevaren. De laatste jaren met om en nabij de 35 schepen en 20 wedstrijden per jaar.
Beleef dit spektakel
Deze wedstrijden zijn elke dinsdagavond weer het grootste platbodem-spektakel van Nederland.

Nergens in Nederland komen zo vaak en zoveel platbodems bij elkaar om elke week zich aan elkaar te meten. Vele schepen die de DARP wedstrijden zeilen hebben landelijk ook al vaak hoge ogen gegooid. In de DARP competitie worden per jaar ongeveer 20 wedstrijden gevaren in vier klassen, Aken/Hoogaars, Schouwen, Botters en overige schepen (Grundels, Staverse jollen en Schokkers). Van de 20 wedstrijden worden aan het eind van het seizoen 14 wedstrijden meegeteld voor het eindklassement.

De wedstrijden worden gestart in het voorjaar met de Voorjaarsrace en in het najaar afgesloten met de Herfstrace, bij deze wedstrijden zijn losse prijzen te winnen.

U vaart mee met de botters klasse.

Er kan individueel worden ingeschreven.
Het programma
18.15 uur: Ontvangst na bij de schepen aan de Havenstraat in Spakenburg.
18.25 uur: Palaver met een korte uitleg/ontmoeting en het indelen van de schepen en wat er van u verwacht wordt.
18.30 uur: Afvaart. De trossen gaan los en wie na 18.30 uur binnen komt kan ons alleen nog zwemmend bereiken.
18.45 uur: Start procedure wordt in werking gezet en alles wordt klaar gemaakt voor een goede start positie.
19.00 uur: Start wedstrijd. Veel spektakel, niet naar een ander kijken en een eigen koers varen.
± 21.30 uur: Aankomst in de haven van Spakenburg (hangt van wind en wedstrijdbaan af). Naborrelen, wachten op de uitslag en schipperslatijn genoeg over voor al die andere botters.
22.30 uur: Einde arrangement
Dit arrangement is inclusief

    -Bovengenoemd programma

Prijs: € 45,00 per persoon
Inclusief: meevaren, koffie tijdens de wedstrijd en consumpties na de wedstrijd.

Minimum aantal personen: 2.

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
boek online boek telefonisch
0900-3844514 (25 ct/m)
bel me nu informatie aanvragen

 

Bedrijfsevents.nl
Alles voor uw bedrijfsevents

Boerenuitjes
Boerenfeesten

SmallEvents.nl
Leuke tips voor kleine groepsuitjes

Buitensporter.nl
De leukste actieve groepsuitjes in Nederland

Enjoy.nl
Alles voor je vrienden, familie- of bedrijfsfeest.

Sportlandgoed
Voor de leukste uitjes in Drenthe!