De botter werd oorspronkelijk gebruikt voor de visserij op de Zuiderzee en leent zich uitstekend voor een zeiltocht. WIlt u ook varen op een boot met een rijke historie? Kijk dan snel verder.

Home | Rondvaart | Sloep huren | Zeilen en schilderen | Zeilen in Friesland | Zeilen in heel Nederland | Zeilen in Zeeland | Zeilen met een Klipper | Zeilen met Valken | Zeilen op de Fluessen | Zeilen op de Wadden | Zeilen op een Botter | Zeilen op een Lemsteraak | Zeilen op een Skūtsje | Zeilen op een Tjalk | Zeilen op het IJsselmeer | Zeilen op het Sneekermeer | Zeilen op het Veluwemeer | Zeilevenementen

Zeilen op een botter is een belevenis voor iedereen. Een bijzondere ervaring voor jong en oud. Daarom zijn dag en avond tochten met een botter bij uitstek geschikt als originele groepsactiviteit. Het is zeer de moeite waard als een actieve personeels- of familiedag.

 

Avondtocht over de Zuiderzee – Spakenburgse Botterverhuur - Spakenburgse Botterverhuur

 Kijk ook eens op :








Bottertocht met Spakenburgse Botterverhuur
Zeilen op een botter is een belevenis voor iedereen. Een bijzondere ervaring voor jong en oud. Daarom zijn dag en avond tochten met een botter bij uitstek geschikt als originele groepsactiviteit. Het is zeer de moeite waard als een actieve personeels- of familiedag.
Mooie belevenis
De beleving van de gasten bestaat onder andere uit: een historisch verhaal over de visserijtechnieken en Spakenburg. Deze begint met een inleiding in ons Schippershuys, waar u een schat aan informatie aantreft betreffende botters, vissen op de Zuiderzee en het leven in Spakenburg in het algemeen. Tijdens het varen (zeilen) kunt u met al uw vragen terecht bij de schippers.
Het programma
17.30 uur:
Ontvangst in met een Welkomstborrel.

17.45 uur:
Afvaart. De Zeilen worden gehesen en de tocht over de voormalige Zuiderzee kan beginnen.

18.00 uur:
Schippersborrel met borrelhapjes

20.45 uur:
Aankomst in de haven van Spakenburg. Tijdens het varen worden de gasten natuurlijk goed verzorgt met de nodige consumpties.

21.00 uur:
Aanvang warm en koud buffet

23.00 uur:
Einde arrangement.
Dit arrangement is inclusief

    -Huur schip
    -Barbecue of warm en koud buffet
    -Onbeperkt consumpties
    -Servicekosten
    -Schippersborrel

Prijs: € 74,50 p.p. excl. BTW (all-in).

Start arrangement: 17.30 uur
Einde arrangement: 23.00 uur

Minumum aantal personen voor dit arrangement 12.

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012
boek online boek telefonisch
0900-3844514 (25 ct/m)
bel me nu informatie aanvragen

 

Bedrijfsevents.nl
Alles voor uw bedrijfsevents

Boerenuitjes
Boerenfeesten

SmallEvents.nl
Leuke tips voor kleine groepsuitjes

Buitensporter.nl
De leukste actieve groepsuitjes in Nederland

Enjoy.nl
Alles voor je vrienden, familie- of bedrijfsfeest.

Sportlandgoed
Voor de leukste uitjes in Drenthe!